Salon Korunka, vajazzling zdobení intimních partií těla.

Salon Korunka

vajazzling

vajazzling zdobení intimních partií těla

Praha 2

Vinohrady

Salon Korunka, brazilská depilace cukrovou pastou.
Vajazzling intimní šperk
(+420) 604 743 316
CZ \ ENG
 
Salon Korunka, vajazzling zdobení intimních partií těla.
 

Vajazzling zdobení intimních partií těla.

První salon specializující na vajazzling konečně v ČR!

Ve světě a především v USA je trend zdobení dámského přirození v plném proudu a nyní si ho již od září můžete vyzkoušet v prvotřídním Salonu Korunka v Praze. Vajazzling je proces zdobení přirození při kterém se se na předem oddepilovanou pokožku - brazilku speciálním lepidlem lepí různé třpytky, krystaly a další výrazné ozdoby. Znáte 7 důvodů, proč si nechat proč si nechat ozdobit svůj klín? Že, ne, čtetě dál.

 

Proč chodit nahý, když můžete mít ozdobu...
Zeptejte se v Salonu KORUNKA na vajazzling.

Z našeho salonu KORUNKA budete odcházet s dokonalou ozdobou, kterou překvapíte svého partnera. Pojďte se s námi těšit ze života!

 

 

Salon Korunka, vajazzling zdobení intimních partií těla.

 

Vajazzling jako intimní hit.

Partner Vám bude závidět.

Brazilská depilace je dnes poměrně běžná záležitost. Kromě estetického hlediska je to velmi praktické a hygienické. Stejně tak je už docela běžné, že si ženy nechávají na přirození udělat tetování či si nechají aplikovat piercing.

Posledním hitem je vajazzling, který má v porovnání s jinými metodami zdobení hned několik výhod. V první řadě vůbec nebolí, protože třpytky a další ozdůbky se na pokožku lepí speciálním lepidlem. Nemusí se absolutně nic propichovat. Stejně tak je vajazzling poměrně cenově dostupná cesta, jak si sexy ozdobit obsah kalhotek.

 

Vajazzling váš intimní šperk.

Velmi oblíbené je zdobení Swarovski krystaly, nebo BodyGolding – zdobení 24 karátovým zlatem, henou, bohatší zákaznice si mohou nechat přilepit na svůj poklad dokonce i drahokamy.

 

7 důvodů, proč si nechat ozdobit svůj klín.

 

Pro koho je vajazzling vhodný?

Pro všechny odvážné ženy které chtějí originálním způsobem překvapit partnera nebo si chtějí zpestřit sexuální život. Dárek k narozeninám, výročí svatby nebo seznámení, pro nevěsty a nevšedních chvíle.

 

Líbí se vajazzling mužům?

Vajazzling má jako každé zdobení těla své příznivce, ale i odpůrce. Přesto zájem o vajazzling roste, a to především na základě referencí a zmínek různých celebrit. Na třpyt v kalhotkách nedá dopustit například Jennifer Love Hewitt, Snooki či Kim Kardashian. Zdobení nabízíme ihned po kompletní depilaci cukrovou pastou tzv. brazilskou depilací.

 

Jak dlouho vydrží?

Vajazzling vydrží přibližně 5 dnů a vždy se provádí společně s brazilskou depilací, která má dlouhodobý efekt cca 4 týdny.

 

Jaká je jeho cena?

Cena je závislá na typu použitého materiálu a náročnosti zdobení. Podrobnosti naleznete v ceníku. Vajazzling je nutné aplikovat na předem oddepilovanou pokožku pomocí tzv. Brazilky tedy Brazilské depilace.