Salon Korunka, depilace cukrovou pastou.

Salon Korunka

Depilace cukrovou pastou pro něho

Brazilská depilace - brazilka intimních partií těla

Praha 2

Vinohrady

Salon Korunka, brazilská depilace cukrovou pastou.
Depilace cukrovou pastou pro něho
(+420) 222 518 919
CZ \ ENG
 
Salon Korunka, brazilská depilace cukrovou pastou.
 

Depilace cukrovou pastou Chardé / Lycon pro něho.

Chloupky postupně slábnou.

Salon Korunka se se zaměřuje na kompletní depilaci celého těla v podpaží, rukou, nohou, zádech, tříslech a intimních partií – brazilská depilace. Vzhledem k tomu že cukrová pasta přilne pouze ke chloupkům stává se téměř bezbolestnou a lze tímto způsobem depilovat kteroukoliv část těla včetně velmi jemných linií obočí, horního rtu a ušních boltců.

Profesionálně vyškolená kosmetička pomocí cukrové pasty chloupky nejprve z pokožky uvolní a poté je šetrným způsobem odstraní. Tím, že jsou chloupky odstraňovány vždy po směru růstu, nedochází k přetržení chloupků, ale k jejich vytažení což zabraňuje podráždění pokožky a červených zarůstání chloupků.

Výsledný efekt je okamžitý, pokožka je hladká a bez podráždění. Chloupky při odstranění metodou cukrovou pastou postupně slábnou a nezarůstají, po čase pak mizí úplně. Ceník depilací cukrovou pastou najdete zde.

 

 

Salon Korunka, depilace cukrovou pastou.

 

Depilace ramen

Odstranění chloupků na ramenou pomocí cukrové pasty je velmi efektivní. Šetrností přírodních složek je pleť jen minimálně podrážděna, velmi rychle se regeneruje a chloupky mizí na dalších 6 týdnů.

 

Depilace zad

Chloupky na zádech jsou v domácím prostředí jen komplikovaně odstranitelné. Profesionálně vyškolená kosmetička odstraní chloupky na zádech přibližně za jednu hodinu. Časová náročnost se může individuálně lišit podle hustoty chloupků. Spolu s odstraňováním chloupků na zádech doporučujeme nechat si odstranit i chloupky na krku a ramenou.

 

Depilace hrudníku

Při holení žiletkou často dochází ke značnému podráždění pokožky, jehož výsledkem jsou zarudlé zanícené póry a puchýřky. Rostoucí chloupky, které opětovným holením stále více sílí, pak mají tendenci zarůstat. Naopak při depilaci cukrovou pastou se pokožka velmi rychle regeneruje a chloupky postupně slábnou a nezarůstají. Odstranění chloupků na hrudníku trvá okolo 45 min. Při depilaci hrudníku doporučujeme nechat si odstranit také chloupky na břiše.

 

Depilace břicha

Chloupky rostoucí na břichu mohou často znepříjemňovat život jsou-li holeny. Jejich odstraněním cukrovou pastou se během 45 minut chloupků zbavíte na cca 6 týdnů. Výsledný efekt je okamžitý, pokožka je hladká a rychle se regeneruje. S depilací břicha je většinou spojována i depilace hrudníku.

 

Depilace podpaží

Folikuly chloupků v podpaží se obvykle nachází velmi hluboko pod kůží. Proto je vhodné, aby byly chloupky při jejich odstraňování co nejdelší.

 

Depilace nohou

Depilace nohou může být provedena ve třech variantách. Jednak pouze lýtka, což obvykle netrvá déle než 45 minut. Další možností je odstranění chloupků nad kolena, tedy do 3/4 nohou a trvá nejdéle hodinu. U varianty celých nohou, kdy jsou chloupky odstraněny kompletně na lýtkách i stehnech, je nutno počítat minimálně s hodinou. Časová náročnost se může lišit v závislosti na hustotě chloupků. Spolu s odstraňováním chloupků na nohách doporučujeme nechat si odstranit i chloupky na prstech u nohou a případně v tříslech.

 

Depilace rukou

Varianta odstranění chloupků pouze po lokty trvá okolo 45 minut. Depilace celých rukou zabere přibližně hodinu. Spolu s odstraňováním chloupků na rukou doporučujeme nechat si odstranit i chloupky na prstech u rukou a v podpaží.

 

Depilace horního rtu

Odstranění chloupků nad horním rtem pomocí cukrové pasty je velmi efektivní. Šetrností přírodních složek je pleť jen minimálně podrážděna, velmi rychle se regeneruje a chloupky mizí na dalších 6 týdnů.

 

Depilace obočí

Při depilaci obočí je nejprve jeho klenba vymodelována, a poté je upraveno do požadovaného tvaru. Výhoda v odstraňování obočí cukrovou pastou spočívá v tom, že jsou odstraněny i velice drobné a jemné chloupky, které pinzetou odstranit nelze.

 

Praktické informace