Salon Korunka, brazilská depilace cukrovou pastou.

Salon Korunka

Brazilská depilace cukrovou pastou

Brazilská depilace - brazilka intimních partií těla

Praha 2

Vinohrady

Salon Korunka, brazilská depilace cukrovou pastou.
Brazilská depilace cukrovou pastou
(+420) 604 743 316
CZ \ ENG
 
Salon Korunka, brazilská depilace cukrovou pastou.
 

Brazilská depilace.

Co je to?

Brazilská depilace znamená kompletní odstranění chloupků z intimních partií. V Evropě se ale pod pojmem brazilská depilace označuje i taková depilace, při které se v oblasti intimních partií ponechá část ochlupení tvořící určitý tvar, nejčastěji v podobě úzkého proužku (landing strip) nebo trojúhelníku (triangle). Znáte 20 důvodů, proč si nechat udělat brazilskou depilace cukrovou pastou? Že, ne, čtetě dál.

Chcete, srdíčko, proužek nebo všechno pryč?
Klín si můžete nechat depilovat buď zcela ale většina žen si nechává trojúhelník, proužek, srdíčko ale kreativitě se meze nekladou, odvážnější ženy si mohou vyzkoušet zdobení intimních partií tzv. vajazzling.

Profesionálně vyškolená kosmetička pomocí cukrové pasty chloupky nejprve z pokožky uvolní a poté je šetrným způsobem odstraní. Tím, že jsou chloupky odstraňovány vždy po směru růstu, nedochází k přetržení chloupků, ale k jejich vytažení což zabraňuje podráždění pokožky a červených zarůstání chloupků.

Výsledný efekt je okamžitý, pokožka je hladká a bez podráždění. Chloupky při odstranění metodou cukrovou pastou postupně slábnou a nezarůstají, po čase pak mizí úplně.

 

 

Salon Korunka, brazilská depilace cukrovou pastou.

 

Vajazzling váš intimní šperk.

Co je to vajazzling?

Vajazzling je poslední hit a způsob jak si sexy ozdobit obsah kalhotek. Vajazzling je zdobení intimních partí při kterém se se na předem oddepilovanou pokožku - brazilku speciálním lepidlem lepí různé třpytky, krystaly a další výrazné ozdoby. Velmi oblíbené je zdobení Swarovski krystaly, nebo BodyGolding – zdobení 24 karátovým zlatem nebo henou.

 

Cukrová pasta.

Jaké má složení cukrová pasta?

Depilační cukrová pasta se připravuje na bázi starověkých receptů výhradně z přírodních materiálů, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém. Depilační pasta se skládá z glukózy, tedy z monosacharidů a z vody. Je to shodná glukóza, kterou náš organizmus produkuje.

Cukrová pasta obsahuje stoprocentní přírodní materiály: glukózu (samozřejmě jinou než POTRAVINÁŘSKOU) a vodu, nezpůsobuje poškození ani alergii pokožky. Pasta či gel jsou schopné penetrovat do pokožky a uvolnit chloupky. Cukrová pasta se používá při teplotě shodné s teplotou těla, a tak nezpůsobuje překrvení a nepředstavuje nebezpečí ani pro křečové žíly.

 

20 důvodů, proč jít do brazilské depilace cukrovou pastou.

 

Jakým způsobem se provádí?

Cukrová pasta se vmasíruje do pokožky proti směru růstu chloupků a odstraní se po směru jejich růstu. Je možno ji nanést několikrát na stejné místo a vzhledem k tomu že cukrová pasta přilne pouze ke chloupkům stává se téměř bezbolestnou a lze tímto způsobem depilovat kteroukoliv část těla. U tohoto způsobu depilace na rozdíl od klasické depilace voskem nedochází k přetržení chloupků a jejich zarůstání.

Cukrová pasta je celkem novinka, ale už také dost vyhledávaná, protože zároveň funguje jako příjemný peeling a je šetrnější k pokožce. Také je to metoda méně bolestivá, protože chloupky se při ní vytrhávají po směru růstu a cukrová pasta chloupek předem lehce uvolní.

 

Jaké jsou výhody brazilské depilace?

 

Jdete poprvé, na co se připravit?

 

 

Salon Korunka, brazilská depilace cukrovou pastou.

 

Máte málo odvahy a stydíte se?

Vůbec ničeho se neobávejte, budete v rukou profesionálů. Kosmetičky v našem salonu mají vysoké zkušenosti a brazilek už provedly stovky! Jděte do toho!

 

Bude Vás to bolet?

První brazilská depilace je trochu nepřijemná a mírně bolestivá. Ženy ale přiznávají že výsledek rozhodně stojí za to! Zvláště když se partnerovi ukážou ve spodním prádle nebo vyjedou na dovolenou k moři. Pokud jste velká bolístka přijďte o 20 minut dříve, můžete tak využít částečného znecitlivění pokožky. Další návštěvy se už určitě tolik bát nemusíte, protože již po první brazilské depilaci se chloupky zjemní a prořídnou a depilace bude bolet míň a míň…

 

Jak dlouho bude brazilská depilace trvá?

První návštěva je vždy o trochu delší, počítejte 20 – 40 minut (podle hustoty a síly chloupků), které se zjemní a prořídnou. Následující depilace bude již kratší 15-30 mnut. Interval mezi jednotlivými depilacemi doporučujeme po 4 týdnech.

 

Zalíbila jste Vám brazilská depilace a chcete ještě něco nového?

Vyzkoušejte vajazzling a ozdobte si svůj poklad ještě drahokamy!

 

Jak správně vybrat kosmetický salon?

Chcete vyzkoušet brazilskou depilaci? Zapomeňte na slevomaty a další mega výhodné akce!

Jestliže chcete kvalitní služby, vybírejte pečlivě, ne všude jsou zkušení profesionálové. Ideální je doporučení kamarádky, právě doporučení totiž téměř vždy bývá zárukou kvality. Chcete-li si vybrat salon sama, rozhodně to nedělejte unáhleně. Důkladně si prohlédněte internetové stránky, historie firmy také napoví. Teprve pak salon navštivte a objednejte se. I tady často platí pravidlo prvního dojmu. Pokud Vás přivítá neochotná recepční, případně vůbec žádná a celkové prostředí ve Vás okamžitě nevyvolá pocit příjemného prostředí, důvěry a čistoty utíkejte rychle pryč!

 

Zalíbila jste Vám brazilská depilace?

Citíte se v salonu "jako doma"? Pak na nic nečekejte a rychle se objednejte!